Зірвати голосування не вийде: Парубій обіцяє велику презентацію про переваги Виборчого кодексу

226

Голова Верховної Ради Андрій Парубій ініціює велику презентацію, щоб пояснити, якими є переваги нового Виборчого кодексу.

Про це він заявив під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK.

Спікер окреслив плани роботи Ради пленарного тижня 18-21 червня. Так, з його слів, ВРУ продовжить роботу над поправками до законопроєкту про Виборчий кодекс, яких є понад чотири з половиною тисячі.

«Зважаючи на те, що під час зустрічей із громадянами виявилося, що є багато міфів та багато непорозумінь і багато викривленої інформації щодо Виборчого кодексу, я вважаю, що нам необхідно буде зробити велику презентацію, щоб пояснити і суспільству, і, напевно, багатьом народним депутатам переваги нового Виборчого кодексу», – сказав Андрій Парубій.

Спікер запевнив, що і для прихильників пропорційної системи, і для прихильників мажоритарної системи Виборчий кодекс є оптимальною виборчою системою.

«Громадяни України матимуть змогу голосувати не лише за політичні сили, а ще й самостійно визначати, хто з кандидатів цієї сили може бути у парламенті і може представляти їхні інтереси», – наголосив голова ВРУ.

Андрій Парубій також закликав парламентарів більш інтенсивно працювати над поправками, аніж попереднього пленарного тижня.

Спікер також наголосив, що зірвати голосування за Виборчий кодекс нікому не вдасться, адже у залі є потенціал для того, щоб ухвалити закон. З його слів, БПП, «Народний фронт», «Самопоміч», Опозиційний блок готові голосувати за Виборчий кодекс. Андрій Парубій переконаний, що документ підтримають також Радикальна партія і «Батьківщина».

Нагадаємо, народні депутати розпочали Верховна Рада розпочала розгляд проєкту Виборчого кодексу
розгляд у другому читанні проєкту Виборчого кодексу України (№ 3112-1), який передбачає запровадження відкритих партійних списків, 6 червня. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я