Цукербергу пропонують зменшити владу над Facebook

238

Стамос висловив рекомендацію призначити гендиректором Facebook Бреда Сміта

Колишній високопоставлений керівник з питань безпеки Facebook Алекс Стамос запропонував зменшити повноваження співзасновника соціальної платформи Марка Цукерберга шляхом призначення в компанії нового гендиректора.

Про це він заявив у вівторок під час технологічної конференції в Торонто, повідомляє американське видання The Hill.

“Існує законний аргумент, що він (Цукерберг – ред.) має дуже багато влади. Він мусить відмовитися від частини цих повноважень. Якби я був на його місці, то винайняв би нового генерального директора компанії”, – заявив Стамос.

Він додав, що даний крок дозволить Цукербергу зосередитися на спостереженні за розробкою продуктів Facebook, що йому подобається найбільше.

Через це Стамос висловив рекомендацію призначити гендиректором Facebook Бреда Сміта, який зараз працює в Microsoft.

Нагадаємо: Марк Цукерберг є одним із співзасновників платформи Facebook. Зараз він суміщає посади генерального директора і голови правління компанії.

Нагадаємо, влада США зібралася оштрафувати Facebook на п’ять мільярдів. Соцмережа і фахівці ФТК щодо захисту прав споживачів вже кілька місяців ведуть переговори про штраф.

Крім того, уповноважена Великої Британії з питань інформації Елізабет Денам виписала американській компанії Facebook штрафну квитанцію на 500 тис. фунтів стерлінгів (понад 645 тис. доларів). Штраф на Facebook наклали через скандал навколо британської компанії Cambridge Analytica.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я