Срібні ложки – це один з найкращих варіантів подарунка на будь-яке свято

360

Срібні вироби сьогодні знову на піку популярності. Столове срібло, зокрема срібні ложки – це один з найкращих варіантів подарунка на будь-яке свято. Такий сувенір буде актуальний на християнське свято, як, наприклад, вінчання, хрещення дітей, Різдво, Великдень. Кожне з цих свят супроводжується певними ритуальними діями, в яких срібло грає важливу символічну роль. Срібні вироби прийнято дарувати молодятам як напуття на довге і щасливе життя.

Ювелірна ложка зі срібла може започаткувати колекції сімейних цінностей, або його можна просто використовувати за призначенням.

Одним з найбільш популярних подарунків є ложки зі срібла. Якщо срібна ложка призначається дитині на хрестини, на ній може бути викарбувано його метрична характеристика.

При виробництві виробів не використовується ніякої штампування, хімічного травлення і електроерозійної обробки.

Бувають різні види срібних ложок:

Чайні. Такі вироби є ідеальним доповненням як для простого сімейного чаювання, так і для званої вечері. Ваші гості гарантовано запам’ятають вишукані моделі з столового срібла.

Десертні. Ці вироби також доречні і на сімейних посиденьках, і при організації великих застіль із запрошеними. Навіть смак десерту здасться більш оригінальним і неповторним, якщо ви доповніть його комплектом приладів з срібла.

Дитячі. Такі вироби не просто подобаються малюкам завдяки дивовижному оформлення, а й гарантовано викликають апетит. Є з срібної ложки захоче навіть вередник!

На хрестини. Така ложка може стати чудовим подарунком. Їй можна постійно користуватися, її можна зберігати як справжню сімейну реліквію.

На перший зуб. І така ложка гарантовано стане частиною сімейної історії. Її можна купити для своєї дитини або в якості подарунка малюкові від рідних і близьких.

Чому обирають саме срібні ложки в подарунок?

 З давніх часів властивості срібного посуду цінувалися дуже високо. Вважається, наприклад, що срібні ложки знезаражують їжу, іони срібла знищують хвороботворні бактерії. У Стародавньому Китаї, Іспанії та Португалії люди спеціально ковтали срібні таблетки у вигляді маленьких кульок для лікування шлунку. У Єгипті після військових дій до ран воїнів прикладали срібні пластини, і рани швидко затягувалися. Для лікування зубного в болю також використовували срібні монети, які тримали по кілька годин за щокою. У християнських традиціях освячену воду зберігали в срібних посудинах і опускали в неї срібний хрест.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я