«Слуга народу» не звучить на Львівщині. Так вона багато не назбирає тут, – політолог

81

«Слуга народу» не звучить на Львівщині. Так вона багато не назбирає тут, – політолог
На позачергових виборах до Верховної Ради має відбутися певне переформатування політичних сил на Львівщині, порівняно з попередніми виборами.

Про це заявила доктор філософських наук, професор, політолог Антоніна Колодій 27 квітня під час засідання Львівського прес-клубу на тему «Які політичні сили, ситуативні союзи і кандидати-мажоритарники змагатимуться за голоси виборців на Львівщині? Старт інтерактивних відеодебатів у Львівському прес-клубі».

Політолог зазначила, що наразі про партію нового президента України – «Слуга народу» – ніхто нічого не знає. «Вона не звучить на Львівщині. Якщо так і далі піде, навряд чи вона назбирає тут багато», – вважає Антоніна Колодій.

На її думку, партія екс-президента Порошенка, перейменована тепер на «Європейську солідарність», може розраховувати на голоси тих виборців, які голосували за Порошенка у першому турі президентських виборів. Ті, хто підтримав його лише у другому турі, шукають, радше, нових партій і політиків.

«Великий успіх Зеленського на виборах був зумовлений якраз бажанням бачити нових людей, – зазначила політолог. – Тому триматися за старе не корисно. Краще підтримувати нові сили, які будуть проукраїнськими».

«Точно проукраїнською» Антоніна Колодій назвала партію Святослава Вакарчука «Голос». «Те, що називають нерішучістю Вакарчука, я оцінюю як зваженість політичного діяча, який розумів, що зразу стрибати зі сцени у президенти – несерйозно. Треба спочатку пройти політичну школу», – зазначила політолог і додала, що ця партія навряд чи з першого разу отримає великий успіх на виборах, але до парламенту пройде.

Якщо «Голос» буде успішним, то багато старих партій занепадуть, вважає Колодій. При цьому вона назвала ще кілька вартих уваги нових партій. Зокрема, це «Галицька партія», яка домовляється про співпрацю з «Силою людей», а також «партія айтішників» – «Демократична сокира».

Разом із тим, на думку Колодій, «Батьківщина» також «буде тримати своїх фанатів». 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я