Порошенко раніше розповідав про таємний прямий зв’язок у ситуаційної кімнаті АП

119
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

П’ятий президент України Петро Порошенко перед першим туром виборів глави держави розповідав журналістам про оснащену різною технікою ситуативну кімнату в Адміністрації Президента, яка сьогодні пустує.

28 травня секретар РНБО Олександр Данилюк показав порожню ситуативну кімнату в Адміністрації Президента За його словами, звідти зникла вся техніка, зокрема сервери з секретною інформацією. У Порошенка ж запевнили, що обладнання належить орендодавцю і жодної секретної інформації на серверах не було.

Спікер п’ятого президента Святослав Цеголко заявив, що все обладнання було орендоване на гроші Порошенка і повернуте орендодавцю. Але у 2018 році екс-заступник голови АП розповідав, що всю техніку збирали з держустанов.

Порошенко ж перед першим туром виборів президента вихвалявся що в його ситуативній кімнаті встановлене обладнання, яке дозволяє вести телефонні переговори по сучасному захищеному зв’язку.

Весь зв’язок, який тут є, – це зв’язок конфіденційний. Це – встановили наші турецькі колеги… Це – виключно для зв’язку з Білим Домом, конфіденційний зв’язок з Державним департаментом, урядом США,
– розповідав тоді Порошенко.

У кімнаті також була система шифрування конфіденційного зв’язку з європейськими країнами та зв’язок зі штаб-квартирою НАТО і з генеральним секретарем Єнсом Столтенбергом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я