Образ для Вакарчука: напрям роботи політтехнологів над лідером «Голосу» помітив журналіст

307

На парламентських виборах зі Святослава Вакарчука намагаються зробити Зеленського для Західної України.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

Пан Щербина вважає, що технологія, завдяки якій виграв президентські вибори Володимир Зеленський, продовжує ідеально працювати на сьогоднішній день.

«Для Президента найближчі політичні партнери – це Вакарчук, якого зараз намагаються зробити Зеленським для Західної України, та Смешко – для пенсіонерів. У випадку зі Смешком добре забуте старе – це нове», – зазначив експерт.

Окрім цього, за його словами, найбільш імовірно в наступному парламенті партія «Слуга народу» об’єднається з «Батьківщиною» або «Голосом», хоча не виключив партії «Сила і честь» Ігоря Смешка.

«Зі Смешком також можливе об’єднання, але ця історія дуже багатогранна, як і сама партія «Сила і честь», яка достатньо цікава з точки зору формування цього бренду. Мені не зрозуміло звідки він з’явився і за рахунок чого він розвивається. У Зеленського буде більше проблем у випадку їх теоретичного об’єднання», – певен Щербина.

Щодо опозиції, на думку пана Щербини, в новому парламенті вона, як завжди, буде представлена багатьма її варіантами в спектрі від сталіністів до радикальних націоналістів.

«Європейська солідарність» буде в опозиції, якщо пройде до парламенту. Зараз у мене є великі сумніви в тому, що вони взагалі пройдуть туди, хоча наразі у них 7%. Думаю, це буде фракція на рівні сьогоднішньої «Батьківщини» і з відповідним впливом. Також в опозиції буде «Опозиційна платформа» та Смешко», – прокоментував гість програми.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились із вибором. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я