Міфи про секонд-хенд

272
sekond

Одяг, взуття та предмети домашнього вжитку секонд хенд стають все більш популярними з кожним роком. Цьому сприяють успішний розвиток галузі і чітко організований процес поставок товару від початкового до кінцевого споживача. Успішний розвиток є приводом для заздрості конкурентів, які навмисне запускають чутки негативного характеру. У нашій статті будуть перераховані найпоширеніші з таких міфів. Також ми постараємося привести всі логічні доводи, які спростовують подібну наклеп.

Секонд-хенд небезпечний для здоров’я

Почнемо з міфу про те, що речі секонд хенд є небезпечними для здоров’я. Чутки стверджують, що одяг і взуття не обробляють належним чином, що сприяє поширенню шкірних захворювань і переносу в дрібних комах шкідників. Для початку зазначимо, що при виявленні подібних ситуацій на практиці будь-яка санітарно-епідеміологічна комісія відразу ж закрила б магазин, що пропонує покупцям такий товар. Для більш детального спростування розглянемо, як обробляють товар компанії-збирачі в зарубіжних країнах.

Широкий вибір сенкону пропонує компанія Ретекс, переглянути можна за посиланням https://retex-dolyna.com/

Після того, як речі зібрані у їх перших користувачів (ручна або контейнерна збірка), їх доставляють на сортувальні фабрики. Тут же одяг і взуття піддаються спеціальній санітарній обробці. Для цієї мети застосовується потужний, але допустимий санітарними нормами розчин речовини формальдегіду – того самого, яке використовується для бальзамування трупів і дезінфекції в моргах! Як думаєте, чи залишаються при цьому шанси у бактерій та комах? – Абсолютно ніяких!

Ще раз підкреслимо, що концентрація формальдегіду, використовуваного при обробці секонд хенду, повністю безпечна для здоров’я. Єдиний невеликий мінус – це запах, який залишається після дезінфекції. Однак така проблема легко усунена, про що також піде мова в нашій статті. Таким чином, сучасна обробка повністю виключає небезпеку речей секонд хенд для здоров’я. Головне – купувати товар в надійних магазинах або інтернет-магазинах, а не «дешево» на ринку у сумнівних продавців.

Запахи секонд хенду усуваються

Наступний міф, поширюваний недоброзичливцями, – це запахи секонд хенду, які неможливо усунути. Ми вже торкнулися питання про походження цих запахів, тому відразу перейдемо до спростування чутки про їхню «безсмертя». Почувши про те, що речі секонд хенд зберігають специфічний «аромат» формальдегіду назавжди, досвідчені господині тільки посміхнуться. Насправді існує цілий ряд способів, що дозволяють позбутися від них. Вибір цих способів залежить від матеріалу, сезону і можливостей користувача.

Зокрема, якщо речі можна прати, проблема усувається за 1-2 прання з хорошою просушкой і вивітрюванням. В інших випадках використовуються речовини, витягають запахи (меленої кави, натуральне мило). Ефективним засобом вважається холод, застосування якого особливо зручно в зимовий період. Тут же ми підсумуємо, що міф про неможливість позбавлення від цієї проблеми – абсолютна нісенітниця.

Секонд-хенд збирають де попало

Наступний міф стосується місць і способу збору речей. Судячи з чуток, які розповсюджують недоброзичливці, секонд хенд збирають на смітниках, в сміттєвих контейнерах і навіть знімають з мерців! Єдине з перерахованого, що дійсно має відношення до реальності, – контейнери. Дійсно, речі збирають за допомогою таких ємностей. Однак одяг і взуття не витягують із сміттєвих баків, як це стверджують автори міфів. Навпаки, їх збирають в спеціальні ємності, які розставляють в престижних районах великих міст.

Багато компаній-збирачі використовують контейнери для роздільного збору, що дозволяє відразу сортувати одяг, взуття та предмети домашнього вжитку. Так чи інакше, цей спосіб збірки не має ніякого відношення до сміттєвих баків. Більш того, існує ще один варіант – ручне збирання. У цьому випадку співробітники і волонтери наносять персональні візити власникам речей за попередньою домовленістю. Тут також не може бути й мови про видаляння одягу зі сміттєвих контейнерів, а тим більше, зняття з небіжчиків!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я