Мідний дріт – найпоширеніший вид дроту в Україні

358

Мідний дріт – найпоширеніший вид дроту в Україні. У нього є ряд незаперечних переваг, у порівнянні з алюмінієвим аналогом:

  • ресурс майже в два рази вище;
  • струмовий навантаження в два рази більше, при тому ж перерізі;
  • легко піддається пайку;
  • не так ламається при вигинах.

 

Найпоширенішими є марки ПВС, ШВВП, ВВГ, ВВП, ПВ. А тепер про кожну з них потроху.

 

ШВВП – мідний кабель, ціна якого нижче аналогічного марки ПВС за рахунок меншої кількості ПВХ в оболонці, тому що він буває тільки плоским. Він випускається з кількістю проводів від 2 до 3х і перетином від 0,5 кв.мм. до 4 кв.мм. Даний товар буває 3 або 5 класу гнучкості і ідеально підходить для тимчасових підключень або для випадків частих вигинів. Ми не рекомендуємо використання в стаціонарній прокладці з огляду на невелику ресурсу.

 

ВВГ

Це монолітний кабель в плоскому або круглому виконанні 1 класу гнучкості. Випускається в величезному асортименті перетинів від 1,5 кв.мм до 240 кв.мм. Кабель ВВГ має подвійну ізоляцію: індивідуальну кожної жили і загальну оболонку. Мідний дріт купити Вам необхідно, коли потрібно стаціонарно прокласти кабель до споживача всередині або зовні будівель. Мідний дріт ціна якого нижче багатожильних аналогів, підійде для безлічі побутових і промислових застосувань.

 

ПВ

Провід марки ПВ-1, ПВ-3, ПВ-4 – провід одножильний мідний купити який потрібно якщо Вам необхідно зробити розводку щита облікового, розподільного або освітлювального. Залежно від цифри в маркуванні, даний провід буває 1, 2 або 4 класу гнучкості. Перший клас – моноліт одножильний, 3,4 – багатожильний і витримує часті вигини. Промисловістю виробляється в великому асортименті перетинів від 0,25 до 240 кв.мм. і буває білого, чорного, жовто-зеленого, синього, червоного і всіх інших кольорів, що відповідають стандарту маркування проводів.

 

ПВС

Часто покупці, задающиеся завданням провід мідний купити в Україні, мають на увазі марку ПВС. Це багатожильний кабель 3 або 5 класу гнучкості, що складається з 2 – 7 проводів перетином від 0,5 до 25 кв.мм. і призначений для тимчасового або портативного підключення електричного навантаження до мережі змінної напруги 220 / 380В частотою 50Гц. Він має ізоляцію кожної жили індивідуально і загальну оболонку круглої форми білого, чорного або чорного кольорів. Мінімальний довідковий ресурс становить 5000 годин при переносний експлуатації та 12000 годин при стаціонарній прокладці, що значно менше марки ВВГ.

 

ВВП

Якщо Ви вводите в Гуглі “провід мідний ціна Україна”, ви можете знайти кабель ВВП. Даний кабель випускається 1, 2 або 3 класу гнучкості і є модифікацією ВВГ, хоча відрізняється складом ізоляції. По суті, це здешевлений ВВГ, але має ряд переваг. Кабель мідний ціна якого нижче ВВГ ще і можна вибрати за ступенем гнучкості. ВВП-1 моноліт, ВВП-2 і ВВП-3 – багатожильний.

 

Виходячи з усього перерахованого вище, споживач може купити продукцію відповідну його задачі і кишені..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я