Інтернет і соціальні мережі шкідливі для дітей: дослідження пояснили чому

299

Інтернет і соціальні мережі шкідливі для дітей

Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Гаджети, інтернет і соціальні мережі, зокрема, дуже шкідливі для дітей. І для цього є причини.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Хайтек +.

«Питання про те, як сучасні технології впливають на дітей і підлітків, залишається причиною запеклих суперечок. Свій погляд на проблему представила британська благодійна організація Barnardo’s, що спеціалізується на захисті дітей. Згідно з її доповіді, заснованому на свідченнях 80 співробітників, ранній доступ до гаджетам і соціальним мережам може привести до залежності аж до втрати ключових соціальних навичок», – зазначив автор.

У Barnardo’s стурбовані, що батьки все частіше надають маленьким дітям доступ до смартфонів і планшетів – наприклад, включають їм дитячі канали YouTube, щоб відвернути або не дати занудьгувати. Кількість спілкування всередині сім’ї знижується, що негативно впливає на психічний розвиток дітей.

Через смартфонів, переконані в Barnardo’s, діти втрачають здатність творчо мислити, взаємодіяти з іншими людьми і керувати емоціями.

Інші проблеми характерні для більш старшого віку. У підлітків надмірне захоплення технологіями і соціальними мережами, такими як Snapchat, Instagram і Twitter, призводить до зростання тривожності. Також відзначається вплив невідповідною для дітей інформації і часті епізоди інтернет-цькування, якій піддається третина дітей у віці від 5 до 10 років і більшість підлітків.

Проте, в Barnardo’s визнають, що інтернет і соціальні мережі несуть підліткам не тільки шкоду. Наприклад, спілкування в мережі може зменшити відчуття соціальної ізоляції. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я