Газові котли одноконтурні – незамінні при організації системи опалення

134

Одноконтурні настінні газові котли прекрасно справляються із завданням опалення приміщень. Конструктивно вони здатні виконувати тільки одну функцію: обігрів будівлі в разі підключення до системи опалення. Незважаючи на монофункцінальность, одноконтурні настінні котли користуються великою популярністю у наших співвітчизників. Адже, володіючи підвищеною потужністю, свою єдину функцію вони виконують найкраще.

Газові котли одноконтурні – незамінні при організації системи опалення. Їх раціонально використовувати в приміщеннях з обмеженою площею і невеликих заміських будинках і квартирах.

Настінні газові одноконтурні котли, подібно до звичайних газових колонок, підключаються до димоходу і працюють за рахунок природної тяги. Найчастіше котел з одним контуром має камеру згоряння відкритого типу. Тому, купуючи котел газовий настінний одноконтурний, слід заздалегідь подбати про облаштування приміщення, в якому він буде встановлений, на предмет пожежної безпеки з урахуванням санітарних вимог.

Газові котли – обладнання для опалення та нагріву води квартир, приватних будинків, невеликих виробничих приміщень. Існує ряд відмінностей між моделями. В першу чергу, це функції, потужність, ціна, тип.

Газові котли підлогові та настінні відрізняються в принципі установки, в габаритах, в функціоналі. Яке обладнання купувати, газовий котел двоконтурний або двоконтурний, залежить від поставлених завдань. Двоконтурний може і опалювати, і нагрівати воду. Другий годиться тільки для опалення.

Газовий котел двоконтурний і двоконтурний розрізняються за своєю конструкцією. Перші розраховані тільки на опалення приміщень. Другі використовуються також для нагріву води. Вони знаходять своє застосування і в міських квартирах, і в заміських будинках.

Підлогові і настінні котли мають відмінності не тільки в установці. Газові настінні моделі компактні, вони можуть бути і одноконтурні, і двоконтурними. Підлогові – великогабаритні, частіше одноконтурні. Котел підлоговий і настінний також різниться за ціною. Перший, як правило, дорожче.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я