Google запустив сайт для подорожей, є маршрути по Україні

183

Маршрути зібрані по локаціях і таргетуються індивідуально

Компанія Google об’єднала під одним ім’ям свої тревел-проекти: додаток Google Trips, сервіс пошуку квитків і готелів, рекомендації для мандрівників. Тепер вся інформація – на порталі “Подорожі”, – передає AIN.ua.

Маршрути зібрані по локаціях і таргетуються індивідуально. Наприклад, українським користувачам видно плани подорожей у Дніпро, Одесу, Львів та інші міста. При кліці на місце, Google показує інформаційне зведення про місто, список цікавих місць, рекомендовані маршрути на день / тиждень, а також вартість готелів і завантаженість локації.

Крім того, є секція з призначеним для користувача контентом: туди потрапляють найпопулярніші відео про подорожі в місто. Наостанок – інші рекомендації. Наприклад, сервіс вибирає кілька міст для тривалої подорожі (наприклад, “Київ, Львів та Одеса – 7 днів”). У вкладці збоку можна вибрати квитки на літак і забронювати готелі.

Вибравши подорож через сайт “Подорожі”, стежити за прогресом можна в мобільному додатку Google Trips. Також в Google говорять, що незабаром інтегрують нові функції і в Google Maps.

Нагадаємо, в Google і YouTube стане більше реклами. Корпорація придумала, як вирішити проблему нестабільного зростання доходів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я