Facebook платитиме користувачам, щоб відстежувати їх дії

251

Facebook знову почне платити користувачам, щоб відстежувати, як вони використовують свій телефон через нову програму під назвою Study.

Додаток буде відстежувати, які програми встановлюються на телефоні користувача, час, витрачений на використання цих програм, країну, в якій він перебуває і додаткові дані про додатки, повідомляє Детектор медіа з посиланням на The Verge.

Однак у Facebook зазначають, що не відстежуватимуть жодного конкретного вмісту, включаючи повідомлення, паролі та веб-сайти, які відвідують користувачі.

Нове дослідження вирішили розпочати через кілька місяців після закриття іншого подібного додатку Facebook через низку суперечок. Попередній додаток був доступний для неповнолітніх. При встановленні на iPhone він використовував спеціальний сертифікат що дозволяло програмі обійти App Store і отримати більш глибокий доступ до телефону, порушуючи правила Apple. Через це в січні додаток закрили.

Новий додаток буде доступний лише людям віком від 18 років та лише на Android, де кожен користувач може надати більш глибокий доступ до телефону. Вік користувачів буде підтверджено через їхній обліковий запис Facebook.

Учасники дослідження також повинні мати обліковий запис PayPal, щоб отримати виплату, яким також можна користуватися з 18-річного віку.

Як повідомляв «Детектор медіа» Facebook впродовж трьох років пропонувала грошову винагороду – 20 доларів – користувачам віком від 13 до 25 років за встановлення мобільного додатку, який збирав їхню активність у телефоні та інтернеті. Додаток закрили через те, що закон вимагає згоди батьків для підлітків, щоб брати участь у таких дослідженнях. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я