Електродвигуни кранів – корисно знати!

247

Крановий електродвигун відрізняє від загальнопромислового двигуна то, що він може працювати в повторно короткочасному режимі.

Електродвигун 412-6 крановий, який при правильному використанні і забезпеченням захисту від перевантажень буде працювати довгі роки. Ресурс кранових двигунів передбачає роботу на крані не менше 10 років так як він має міцний металевий корпус, хорошу ізоляцію F-звичайну і Н для роботи в гарячих цехах а так само збільшені зазори між статором і ротором.

Електродвигун крана ремонтно-придатний, так як у нього передбачено відгвинчування всіх кріпильних деталей: вентилятора, котушок та щіткотримачів, і навіть вал двигуна підлягає заміні без перемотування якоря.

Електродвигуни кранів охолоджуються методом само вентиляція – це коли, вентилятор закріплений на валу і при обертанні вала охолоджує електродвигун.

Двигун для крана з незалежною вентиляцією передбачає роботу в гарячих цехах, подача повітря в таких електродвигунах здійснюється вентилятором який працює незалежно від двигуна.

Двигуни кранів розраховані на роботу при 40% ПВ, але зможуть працювати і при 25% і 15% ПВ, при цих умовах повинна відповідним чином змінюватися і його навантаження.

Чим менше ПВ у двигуна крана, тим більше навантаження КВт він може витримувати і відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я