Чим спричинений високий рейтинг «віртуальної» партії Зеленського, – пояснення від політолога

107

Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
В Україні є запит на альтернативу тій політиці, яку проводили протягом останніх п’яти років. Високий рейтинг «віртуальної» партії «Слуга народу» пояснюється тим, що частина суспільства бачить у ній продовження альтернативності, пов’язаної з неконвенційним Володимиром Зеленським.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

Експерт, коментуючи заяви п’ятого Президента України Петра Порошенка щодо підготовки політичної сили БПП «Солідарність» до позачергових парламентських виборів, зазначив, що від представників БПП має інформацію про те, що партію хочуть перетворити на ідеологічну – націонал-консервативного або етно-націоналістичного напряму. Натомість тепер прозвучала заява Петра Порошенка про необхідність об’єднання демократичних сил, що більше характерне для ліберальних партій, зауважив політолог.

«У мене складається враження, що екс-президент зараз шукає якусь формулу, щоб привабити виборця. Але я не впевнений, що це допоможе йому подолати антирейтинг, який він має», – наголосив Олексій Якубін.

З його слів, окрім того, на електоральному полі поряд із БПП є чимало інших політсил, до прикладу, партія «Голос» Святослава Вакарчука або ж «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

«У мене складається враження, що частина політиків не до кінця усвідомлюють те, що в країні зараз є запит на альтернативу тій політиці, яку проводили за останні п’ять років стосовно Донбасу, Росії, й соціально-економічній політиці. Високий рейтинг партії Зеленського, абсолютно віртуальної…, але дехто у суспільстві бачить у ній продовження альтернативності, пов’язаної з неконвенційним Зеленським. Або ж рейтинг «Опозиційної платформи «За життя» – так само це альтернатива, пов’язана з Росією, зі ставленням до Донбасу, мінськими домовленостями, пов’язана із соціально-економічною, тарифною політикою», – заявив Олексій Якубін.

Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко повідомив, що з’їзд партії «Блок Петра Порошенка» відбудеться 31 травня.

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на своєму з’їзді 31 травня змінить назву і визначиться з кандидатами у народні депутати.

Як повідомляли, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я